تاریخ انتشار : یکشنبه 22 آبان 1401 - 16:27
53 بازدید
کد خبر : 204520

دانلود زیرنویس فیلم Aisuru 1997 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Aisuru 1997 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Aisuru 1997 میتسو در یک کارخانه کار می کند و عاشق تسوتومو، مرد جوانی است که او در خیابان های توکیو با او آشنا شد. یک روز آن دو بیرون می روند، و پس از فریب، Tsutomu موفق می شود راه خود را با او داشته باشد. او که از یک خانه

دانلود زیرنویس فیلم Aisuru 1997 میتسو در یک کارخانه کار می کند و عاشق تسوتومو، مرد جوانی است که او در خیابان های توکیو با او آشنا شد. یک روز آن دو بیرون می روند، و پس از فریب، Tsutomu موفق می شود راه خود را با او داشته باشد. او که از یک خانه خراب می آید، از عشق می ترسد، بنابراین ظالمانه به او اجازه می دهد که تنها بیدار شود.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Aisuru 1997 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Aisuru 1997 یک ماه می گذرد و یک تسوتومو بالغ تر برمی گردد. عاشقان با شادی دوباره به هم می پیوندند و با هم حرکت می کنند. همه چیز خوشحال کننده است تا زمانی که هر دو متوجه یک زخم عجیب در بازوی میتسو شوند. پزشکان آن را جذام تشخیص می دهند. میتسو بدون اینکه به تسوتومو بگوید، به آسایشگاه جذامیان مراجعه می کند.

زیرنویس فیلم Aisuru 1997 - بلو سابتایتل

زیرنویس Aisuru 1997 معاشرت با افراد منحوس جامعه به او بینش زیادی می دهد. او متوجه می شود که جذامیان پیر افرادی شگفت انگیز هستند. به نوبه خود، میتسو منبع شادی و امید آنها می شود. با این حال، او دلتنگ تسوتومو خود است. یک روز پزشکان به او اطلاع می دهند که اشتباه کرده اند و زخم جذام نیست.

زیرنویس Aisuru 1997 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم عشق ۱۹۹۷ او با خوشحالی به عشق واقعی خود باز می گردد تا اینکه با احساس گناه متوجه می شود که بازگشت به او برای دوستان تازه پیدا شده اش به معنای ناراحتی است.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.