تاریخ انتشار : دوشنبه 16 آبان 1401 - 10:16
51 بازدید
کد خبر : 204187

دانلود زیرنویس فیلم Changing Times 2004 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Changing Times 2004 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Changing Times 2004 زیرنویس فیلم زمان تغییر یک فیلم درام فرانسوی به کارگردانی آندره تکینه با بازی کاترین دونو و ژرارد دوپاردیو محصول سال ۲۰۰۴ است. این فیلم یک مهندس ساختمانی را دنبال می کند که برای نظارت بر یک پروژه جدید به مراکش می رود و با زنی که ۳۰ سال

دانلود زیرنویس فیلم Changing Times 2004 زیرنویس فیلم زمان تغییر یک فیلم درام فرانسوی به کارگردانی آندره تکینه با بازی کاترین دونو و ژرارد دوپاردیو محصول سال ۲۰۰۴ است. این فیلم یک مهندس ساختمانی را دنبال می کند که برای نظارت بر یک پروژه جدید به مراکش می رود و با زنی که ۳۰ سال پیش دوستش داشت، آشنا می شود.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Changing Times 2004 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Changing Times 2004 آنتوان، مهندس عمران موفق فرانسوی، به طنجه سفر می کند تا بر ساخت ساختمان های یک مرکز رسانه ای بزرگ نظارت کند. انگیزه واقعی او، اما، جستجوی اولین عشق سی سال قبلش، سسیل است. با کشف اینکه سیسیل در طنجه زندگی می کند، هر روز به طور ناشناس شروع به ارسال گل رز برای او در ایستگاه رادیویی می کند که در آن او یک برنامه فرانسوی-عربی را میزبانی می کند، اما او علاقه ای به ستایشگر مخفی خود ندارد. سیسیل که مدت کوتاهی پس از پایان رابطه خود با آنتوان با مردی ازدواج کرد و بعداً طلاق گرفت، در حال حاضر با مرد جوانی به نام ناتان، یک پزشک یهودی مراکشی ازدواج کرده است.

آنتوان به معنای واقعی کلمه روزها (۳۱ سال، ۸ ماه و ۲۰ روز) را از آخرین باری که سیسیل را دید، شمارش کرده و سال‌ها را صرف ردیابی او کرده است. او صریحاً به مراکش آمده است تا او را دوباره عاشق خود کند. او هرگز ازدواج نکرده است و در وسواس خود برای به دست آوردن قلب سیسیل، از نبیلا، دستیار مراکشی خود برای بررسی امکان استفاده از جادوگری کمک می گیرد. آنتوان و سیسیل سرانجام در یک سوپرمارکت به هم می رسند که آنتوان وارد شیشه بشقاب شیشه ای می شود و بینی او را مجروح می کند و ناتان که با سیسیل است برای انجام کمک های اولیه با عجله می رود.

زیرنویس فیلم زمان تغییر ۲۰۰۴ در حوالی زمانی که آنتوان به طنجه می رسد، پسر سیسیل و ناتان، سامی، که در پاریس زندگی می کند، برای ملاقات با دوست دختر زنده اش، نادیا، و سعید، پسر ۹ ساله اش توسط مردی دیگر وارد می شود. سامی اغلب آنها را تنها می گذارد تا با دوست پسر مراکشی اش بلال که مدت کوتاهی در پاریس زندگی می کرد و اکنون از ویلا برای صاحبان غایب آن مراقبت می کند، دیدار کند. بلال کم و بیش دوگانگی سامی را می پذیرد و آنها رابطه خود را از سر می گیرند. در همین حال، نادیا امیدوار است با خواهر دوقلوی همسان خود، آیچا، یک مسلمان محافظه‌کار که در مک‌دونالدز کار می‌کند، دوباره ارتباط برقرار کند، اما آیچا تمایلی به دیدن او ندارد و پس از تلاش‌های فراوان، نادیا فقط یک نگاه کوتاه به خواهرش از دور می‌بیند. وقتی اعتیاد نادیا به قرص‌های نسخه‌ای توسط ناتان فاش می‌شود، سامی تصمیم می‌گیرد که زمان بازگشت به پاریس است.

زیرنویس فیلم Changing Times 2004 - بلو سابتایتل

زیرنویس Changing Times 2004 سیسیل که سرد و رسمی است، رویاهای جوانی خود را به خاک سپرده است و در حالت عصبانیت خفیف با زندگی کنار می آید. ازدواج او کمتر از سعادت است. ناتان، که حرفه اش متوقف شده است، چندین رابطه داشته است. در نهایت سیسیل، با تشویق راشل، دوست و همکار، پیشرفت های آنتوان را می پذیرد و در ابتدا به جای اینکه ترجیح دهد آنها با هم پیر شوند، پیشنهاد یک پرتاب کوتاه را می دهد. آنها عشق می ورزند و آنتوان به رسیدن به هدفش نزدیک تر می شود، درست زمانی که تمام امیدش را از دست می داد. با این حال، اندکی پس از آن، آنتوان درگیر یک تصادف جدی می شود، در یک فروریختن در محل ساخت و ساز که در آن کار می کند گیر می افتد و با کما در بیمارستان بستری می شود. سیسیل مدام او را در بیمارستان ملاقات می کند.

زیرنویس زمان تغییر ۲۰۰۴ سیسیل و ناتان از هم جدا می شوند. او با پذیرش شغل جدید به کازابلانکا نقل مکان می کند. گفته می شود که او با آیچا رابطه برقرار کرده است. بلال در مورد پذیرفتن پیشنهاد سامیس برای دیدار با او در پاریس تردید دارد. ماه‌ها بعد در یکی از ملاقات‌های سیسیل به بیمارستان، آنتوان از کما بیدار شد و دست‌هایشان به هم می‌پیوندد.

اگرچه اکران اولیه این فیلم در دسامبر ۲۰۰۴ بود، اما اکران عادی آن در ایالات متحده تا اواسط ژوئیه ۲۰۰۶، زمانی که در تئاتر پاریس در منهتن اکران شد، انجام نشد. این فیلم در ۳ اکتبر ۲۰۰۶ به صورت DVD در ایالات متحده منتشر شد.

زیرنویس فیلم Changing Times 2004 - بلو سابتایتل

زیرنویس زمان تغییر ۲۰۰۴ این فیلم با واکنش مثبت منتقدان روبرو شد و بر اساس ۴۱ نقد، امتیاز تازه ۶۳% را در Rotten Tomatoes کسب کرد. متاکریتیک میانگین امتیاز ۶۴/۱۰۰ را به فیلم داده است که نشان دهنده «نقدهای عموماً مطلوب» است.

منتقد مینیاپولیس استار تریبون اظهار داشت: “فیلم کاملاً در رده شاهکار سال ۱۹۹۵ او، نی‌های وحشی قرار ندارد. اما هنوز هم به عنوان یک یادآوری زیبا و بسیار رضایت‌بخش دیگر است که کمتر کارگردانی بهتر از Téchiné وجود دارد. تسخیر هوس‌های قلب. فیلمنامه که کارگردان به نوشتن آن کمک کرده است، مصمم شده است. اما انتخاب بازیگران الهام گرفته شده است. از بسیاری جهات، داستان درباره جادوهایی است که به خودمان اجازه می‌دهیم تحت آنها قرار بگیریم و مانع از آن می‌شوند که زندگی را آن‌طور که هست ببینیم. است.

اندرو ساریس از The New York Observer آن را “تجربه فیلم جالبی خواند، چه به دلیل روایت آشفته اش و چه به رغم آن.” اضطراب یک رفتار شدید بزرگسالان است که با لنزهای موثر بدون حاشیه تقویت می شود.» منتقد فیلم، جان اندرسون، کارگردان را ستایش کرد. «تکنه همیشه یک عنصر احساسی ثابت را در دنیاهایی که خلق می کند، یک ساختار انسانی سرکش در برابر تغییرات غیرقابل توقف، قرار می دهد. در زمان تغییر، عشق است، به اشکال ناآشنا».

استفان هولدن در نیویورک تایمز نوشت: “در زمان تغییر، آقای تچینه، کارگردان بزرگ فرانسوی، نزدیک به اوج شکل خود است. او با بافتن یک دوجین طرح فرعی، مجموعه ای از تغییرات را با موضوع حساسیت های تقسیم شده ایجاد می کند. دیگری در حالت ناآرامی همیشگی و شادی احتمالی است. بخش عمده ای از جذابیت فیلم در سرزندگی محض آن نهفته است. آقای تچینه عاشق مردم و زندگی است و هر صحنه مملو از نور، موسیقی، فعالیت و درک حسی از منظره است. به طور مداوم در حال حرکت است. این یکی از دلایلی است که فیلم‌های آقای تچینه اینقدر سرزنده هستند: هیچ کس تحت فشار روانی زیاد قرار نمی‌گیرد. او می‌پذیرد که رفتار انسان مرموز و غیرقابل پیش‌بینی است. حتی ناخشنودترین شخصیت‌های او نیز بازیکنانی هستند که در یک دید بزرگ‌تر از یک چندفرهنگی حضور دارند. انگیزه برقراری ارتباط بین فرهنگ‌ها یک انگیزه اساسی است که ارزش رنج و عدم اطمینان را دارد؛ پاداشی مشابه با یادگیری یک زبان جدید ارائه می‌کند.

زیرنویس Changing Times 2004 - بلو سابتایتل

جاناتان روزنبام در شیکاگو ریدر با تمجید از بازیگران اظهار داشت که «بازی‌های بی‌ثبات و گاه جسورانه کاترین دونو، ژرار دوپاردیو، ژیلبر ملکی، مالک زیدی و لوبنا آزابال (به عنوان دوقلو) به تجربه بسیار پربار و رمانتیک کمک می‌کنند». در یادداشتی مخالف، لیزا شوارتزبام، که برای اینترتینمنت ویکلی می نویسد، فیلم را «به طرز عجیبی بی اثر» یافت.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.