تاریخ انتشار : چهارشنبه 5 مرداد 1401 - 17:47
62 بازدید
کد خبر : 199951

دانلود زیرنویس فیلم Miracle 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Miracle 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Miracle 2021 گوسفندها آزادانه در فضای روستایی فیلم هیجان‌انگیز روان‌شناختی بوگدان جورج آپتری پرسه می‌زنند. از نظر شناختی با رشد انتخابی کوتاه‌مدت، آنها معمولاً به‌عنوان بی‌تخیل شناخته می‌شوند، تمایلی به پردازش آنچه در اطرافشان می‌گذرد ندارند، اما در اینجا همه چیز را می‌بینند، مانند خدا که به شکل یک بره مراقب گله

دانلود زیرنویس فیلم Miracle 2021 گوسفندها آزادانه در فضای روستایی فیلم هیجان‌انگیز روان‌شناختی بوگدان جورج آپتری پرسه می‌زنند. از نظر شناختی با رشد انتخابی کوتاه‌مدت، آنها معمولاً به‌عنوان بی‌تخیل شناخته می‌شوند، تمایلی به پردازش آنچه در اطرافشان می‌گذرد ندارند، اما در اینجا همه چیز را می‌بینند، مانند خدا که به شکل یک بره مراقب گله خود است. این فیلمی است که به شدت به محاسبه اخلاقی و خطری برای روح می پردازد، اگرچه در هیچ مرحله ای واقعاً به سرمایه گذاری در دین وابسته نیست.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Miracle 2021 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Miracle 2021 یوانا بوگارین کریستینا، جوان تازه‌کاری است که می‌بینیم او یک روز از صومعه می‌رود تا سواری به بیمارستانی در شهر برساند. فهمیدن اینکه چرا یک نوجوان ۱۹ ساله ممکن است چنین سفر مخفیانه ای داشته باشد، چرا ممکن است بخواهد در مسیر لباس غیرنظامی بپوشد یا چرا ممکن است بخواهد به یک پزشک بسیار خاص مراجعه کند، دشوار نیست. از طریق این کار و فعالیت‌های بعدی او در شهر، ما به او نزدیک می‌شویم و او را نه از طریق کلمات – او عملاً هیچ چیز را مستقیماً بیان نمی‌کند – بلکه از طریق صورت و بدنش می‌شناسیم، در حالی که او تلاش می‌کند تا زیر وزنه‌ای احساسی بیش از حد سنگین تحمل کند. یکی از سالهای باریک او هر چه کسی ممکن است در مورد تصمیمات او فکر کند – که ما تا مدت ها بعد به طور کامل آن را درک نخواهیم کرد – غیرممکن است که نسبت به او احساسی نداشته باشیم.

نیمه دوم فیلم توسط امانوئل پاروو در نقش بازرس کارآگاه پردا، افسر پلیس مسئول تحقیقات درباره اتفاقاتی که برای او رخ داده است، انجام می شود. هنگامی که با راهبه ای جوان اکراه روبرو می شود که نمی خواهد به دوستش خیانت کند، اما شاید با خودش صحبت می کند، می گوید: «شاهد دروغ مکن». او نیز مانند هر کسی که اینجا ملاقات می کنیم، رازی دارد. او که قادر به انجام مکالمات مهم نیست، به طور فزاینده ای در رفتار خود نامنظم می شود و همکارانش را نگران می کند. آیا او در آستانه انجام کاری وحشتناک است یا ممکن است با معجزه راهی برای رستگاری پیدا کند؟

در اینجا زیرمجموعه‌های زیادی در مورد احساس گناه مردانه و روش‌هایی وجود دارد که مردان و زنان تلاش می‌کنند تا مرزهایی را مدیریت کنند که رفتار متمدنانه را حفظ کنند. یکی از همکاران پردا فاش می‌کند که به ازدواج با دوست دخترش فکر می‌کند، زیرا می‌خواهد دوباره پدر شود، و پردا به دلیل سنش وحشت زده می‌شود، اما مشاهدات دیگر فیلم در مورد پدر بودن، تفاوت مکرر بین ایده‌آل‌ها و واقعیت‌های زندگی‌شده را برجسته می‌کند. در همین حال، کریستینا یک بازیگر مقدس را به عهده می‌گیرد، اما به نظر نمی‌رسد که این بازتابی از برداشت او از خودش نیست، و این پرسش‌ها را در مورد اینکه چگونه شخصیت‌های مرد درک خود از او را برای توجیه انتخاب‌های خود تنظیم می‌کنند، ایجاد می‌کند. معجزه به دور از اینکه فیلم دیگری باشد که در آن رنج یک زن انگیزه اعمال یک مرد را فراهم می کند، داستانی را ارائه می دهد که در آن حضور کریستینا در تمام طول آن به چشم می خورد و به نظر می رسد که او هرگز به طور کامل اختیار خود را از دست نمی دهد.

زیرنویس فیلم Miracle 2021 - بلو سابتایتل

زیرنویس Miracle 2021 با فیلمبرداری چشمگیر در هر مرحله، فیلم بر دو سکانس آرام و دایره ای باشکوه تکیه دارد، یکی در وسط و دیگری در پایان، که هر کدام روایت را دوباره تنظیم می کند. آنها با دقتی باورنکردنی، تقریباً بی عیب و نقص کارگردانی می شوند، در حالی که در انبوهی از حوادث و معنا قرار دارند. با تمایز بصری این لحظات، آپتری ما را از روز به روز به فضایی می برد که از نظر روانی ناپایدارتر است، فضایی که در آن اقدامات تکانشی می توانند تأثیرات ویران کننده جهان داشته باشند. تصادفی نیست که هر دو در فضای باز، در فضایی کمتر کنترل شده که با فضاهای باریک و کاملاً منظم صومعه، بیمارستان یا حتی خیابان‌های شهر در تضاد است، اتفاق می‌افتند. در مزارع، زیر نگاه گوسفندانی که به آرامی می نگرند، انسان ها باید بیاموزند که بر طبیعت خود مسلط شوند، در غیر این صورت خطر نابودی دیگران و خود را دارند.

زیرنویس Miracle 2021 - بلو سابتایتل

این فیلم از همان ابتدا مملو از تنش است. آپتری آن را به آرامی و با مهارت می سازد و هرگز دستش را زیاد نمی کند. تنها در چند لحظه آخر است که بینندگان احساس می کنند می توانند آزادانه نفس بکشند. در تضاد با ساختار سنتی نمایشنامه های اخلاقی، میراکل پیشنهاد می کند که چیزی الهی در مورد کشف اراده آزاد وجود دارد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.