تاریخ انتشار : شنبه 21 آبان 1401 - 11:08
63 بازدید
کد خبر : 204439

دانلود زیرنویس انیمیشن My Father’s Dragon 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس انیمیشن My Father’s Dragon 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس انیمیشن My Father’s Dragon 2022 زیرنویس انیمیشن اژدهای پدرم محصول ۲۰۲۲ به کارگردانی نورا تومی با فیلمنامه‌ای از مگ لوفاو است که داستان را با جان مورگان نوشته است. این بر اساس رمان کودکانه به همین نام در سال ۱۹۴۸ نوشته روث استایلز گانت است. این فیلم که توسط Netflix Animation، Cartoon Saloon،

دانلود زیرنویس انیمیشن My Father’s Dragon 2022 زیرنویس انیمیشن اژدهای پدرم محصول ۲۰۲۲ به کارگردانی نورا تومی با فیلمنامه‌ای از مگ لوفاو است که داستان را با جان مورگان نوشته است. این بر اساس رمان کودکانه به همین نام در سال ۱۹۴۸ نوشته روث استایلز گانت است. این فیلم که توسط Netflix Animation، Cartoon Saloon، Mockingbird Pictures و Parallel Films تهیه شده بود، در ابتدا برای اولین بار در سال ۲۰۲۱ در نتفلیکس تنظیم شده بود اما تا ۱۱ نوامبر ۲۰۲۲ به تعویق افتاد. این فیلم نقدهای مثبتی از سوی منتقدان دریافت کرد.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس انیمیشن My Father's Dragon 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس انیمیشن My Father’s Dragon 2022 یک زن مسن نادیده داستان پدرش، المر آسانسور، زمانی که او کودک بود را تعریف می کند. او و مادرش دلا یک مغازه شیرینی فروشی در یک شهر کوچک داشتند، اما به زودی مجبور به تعطیلی و کوچ کردن مردم شهر شدند. آنها به شهری دور نقل مکان می کنند که در آنجا قصد دارند یک مغازه جدید باز کنند، اما در نهایت تمام پولی را که پس انداز می کنند در حین گذراندن از دست می دهند.

المر به زودی با یک گربه دوست می شود و در نهایت به این فکر می رسد که پول مورد نیاز فروشگاه را تامین کند، فقط برای اینکه مادرش به او بگوید که این یک هدف گمشده است. المر با عصبانیت به سمت اسکله می دود تا تنها باشد. گربه به سمت او می آید و شروع به صحبت با او می کند که بسیار شوکه شده است. او به او می گوید که در جزیره ای، جزیره وحشی، آن سوی شهر، اژدهایی قرار دارد که احتمالا می تواند به او کمک کند. المر این وظیفه را بر عهده می گیرد و به لطف نهنگی حباب دار به نام سودا به جزیره ای منتقل می شود. هنگامی که آنها به جزیره وحشی می‌رسند، سودا توضیح می‌دهد که گوریلی به نام سایوا از اژدها برای جلوگیری از غرق شدن جزیره استفاده می‌کند، اما بی‌اثر باقی می‌ماند.

دانلود زیرنویس انیمیشن اژدهای پدرم ۲۰۲۲ المر اژدها را آزاد می کند، گول گولی به نام بوریس، و آنها برای یافتن لاک پشتی به نام آراتوا به ماجراجویی می پردازند تا دریابند چگونه بوریس می تواند جزیره را برای قرن آینده از غرق شدن حفظ کند، زیرا همنوعان او برای همیشه این کار را انجام می دهند و او خواهد کرد. یک “اژدهای همیشه” باشد، اما به دلیل شکستن بالش پس از نجات المر او نمی تواند پرواز کند و معلوم شد که هم از آب و هم از آتش می ترسد و آنها توافق می کنند که بوریس به المر کمک کند تا پول نقد کافی برای خرید یک بالش جمع آوری کند. فروشگاه جدید است و به بوریس اجازه می دهد پس از پایان کار آزاد شود. در طول راه، آنها با برخی از ساکنان جزیره، مانند کورنلیوس تمساح، خواهر و برادران ببر ساشا و جورج و یک مادر کرگدن به نام آیریس روبرو می شوند که همه در تلاش برای فرار از سایوا و ارتش میمون هایش هستند.

زیرنویس انیمیشن My Father's Dragon 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس My Father’s Dragon 2022 آنها به زودی به پوسته آراتوا می رسند، اما المر متوجه می شود که او مرده است، اما آن را از بوریس مخفی نگه می دارد. در حالی که روی یک گل استراحت می کنند، توسط سایوا و نیروهایش پیدا می شوند و سایوا فاش می کند که او از مرگ آراتوا خبر داشته است، که باعث عصبانیت فرمانده دوم ماکاک او، کوان، می شود که از یک قارچ غول پیکر به عنوان قایق برای ترک جزیره استفاده می کند. متقاعد شده است که نجات دادن ناامید کننده است، المر در حالی که با بوریس پرواز می کند، یک قیام می کند. این ریشه های زیر جزیره است که آن را پایین می کشد. او موفق می شود بوریس را متقاعد کند که با تمام قدرت پرواز کند و در حالی که بوریس موفق می شود جزیره را از دو ریشه آزاد کند، زمانی که ترس از آتش بر او غلبه می کند خفه می شود و با سقوط، المر از جزیره سقوط می کند.

المریس توسط سایوا نجات می‌یابد، او فاش می‌کند که او و سایر حیوانات در حال تخلیه جزیره هستند و المر را به خاطر اینکه می‌خواهد از بوریس برای شایستگی‌های خود استفاده کند سرزنش می‌کند. او سپس فاش می‌کند که وقتی از مرگ آراتوا مطلع شد، ترسیده بود که همه را بیشتر نگران کند و زمانی که بوریس برای نجات جزیره حاضر شد، بیشتر نگران بود، اما سایوا از شخصیت احمقانه‌اش خسته شده بود، بنابراین دروغ گفت و گفت که تازه چگونه است. برای کنترل بوریس المر که می‌خواهد همه چیز را درست کند، به جزیره بازمی‌گردد، جایی که بوریس به او می‌گوید راهی برای نجات آن با پریدن در آتش پیدا کرده است و در نهایت، او منفجر می‌شود و جزیره را به طرز جادویی از دریا بلند می‌کند و در نهایت تبدیل به یک اژدهای همیشه می‌شود.

زیرنویس انیمیشن اژدهای پدرم ۲۰۲۲ بوریس المر را به خانه می برد و از کنار کوان متعجبی که روی درختان نارنگی زندگی می کند می گذرد. المر دوباره با مادرش ملاقات می کند و فیلم با استقبال المر زندگی جدید خود در شهر با دخترش که پایان داستان را روایت می کند به پایان می رسد.

زیرنویس My Father's Dragon 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس اژدهای پدرم ۲۰۲۲ در ژوئن ۲۰۱۶، گزارش شد که Cartoon Saloon در حال ساخت اقتباسی از My Father’s Dragon است که تام مور و نورا تومی کارگردانی مشترک آن را بر عهده دارند. در نوامبر ۲۰۱۸، نتفلیکس اعلام کرد که وارد پروژه شده است. تومی اکنون تنها کارگردان بود.

در آوریل ۲۰۲۲، بازیگران همراه با اولین تصویر از فیلم فاش شد و مایکل و جف دانا به عنوان آهنگسازان فیلم، موسیقی متن را به عهده گرفتند.

اژدهای پدرم اولین نمایش جهانی خود را در شصت و ششمین جشنواره فیلم BFI لندن در ۸ اکتبر ۲۰۲۲ داشت. اولین نمایش در آمریکای شمالی در جشنواره فیلم انیمیشن ایس در ۲۲ اکتبر ۲۰۲۲ بود.

در نوامبر ۲۰۱۸، نتفلیکس قبلاً اعلام کرده بود که این فیلم در سال ۲۰۲۱ اکران خواهد شد. با این حال، در ژانویه ۲۰۲۱، مدیر عامل نتفلیکس، تد سارانوس فاش کرد که اکران فیلم می تواند به “۲۰۲۲ یا بعد از آن” منتقل شود تا معیارهای نتفلیکس برای انتشار شش انیمیشن را برآورده کند. در سال. این فیلم در ۴ نوامبر ۲۰۲۲ در سینماهای منتخب برای مدت محدودی در ایرلند، ایالات متحده و بریتانیا نمایش داده شد. این فیلم در ۱۱ نوامبر ۲۰۲۲ در نتفلیکس اکران شد.

زیرنویس My Father's Dragon 2022 - بلو سابتایتل

در وب‌سایت جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes، ۸۶ درصد از ۴۹ نقد منتقد، با میانگین امتیاز ۷.۲/۱۰ مثبت هستند. توافق این وب‌سایت این است که «اژدهای پدرم با بینندگان بسیار جوان به‌ویژه اوج می‌گیرد، اما این ماجراجویی انیمیشن چیزی برای ارائه به مخاطبان در هر سنی دارد». و در متاکریتیک این فیلم بر اساس ۱۹ منتقد، امتیاز ۷۳ از ۱۰۰ را کسب کرده است که نشان دهنده نقدهای “به طور کلی مطلوب” است.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.