تاریخ انتشار : جمعه 1 مهر 1401 - 13:01
156 بازدید
کد خبر : 202168

دانلود زیرنویس فیلم Pearl 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Pearl 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Pearl 2022 مروارید یک فیلم روان‌شناسانه محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی تی وست و نویسندگی مشترک وست و میا گوث است که نقش او را به عنوان شخصیت اصلی بازی می‌کند. دیوید کورنزوت، تاندی رایت، متیو ساندرلند و اما جنکینز-پورو در بازیگران مکمل حضور دارند. این محصول مشترک A24، Mad Solar و

دانلود زیرنویس فیلم Pearl 2022 مروارید یک فیلم روان‌شناسانه محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی تی وست و نویسندگی مشترک وست و میا گوث است که نقش او را به عنوان شخصیت اصلی بازی می‌کند. دیوید کورنزوت، تاندی رایت، متیو ساندرلند و اما جنکینز-پورو در بازیگران مکمل حضور دارند. این محصول مشترک A24، Mad Solar و Little Lamb Productions است، پیش درآمدی برای X (2022) است و به عنوان یک داستان اصلی برای شخصیت شرور عمل می کند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Pearl 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Pearl 2022 در سال ۱۹۱۸، پرل زن جوانی است که با والدین مهاجر آلمانی‌اش در خانه‌شان در تگزاس زندگی می‌کند، در حالی که شوهرش، هاوارد، در جنگ جهانی اول خدمت می‌کند. پدر پرل ناتوان و فلج است و مادر سلطه‌گر او، روت، اصرار دارد که او به مراقبت کمک کند. هم برای او و هم برای مزرعه پرل که در آرزوی زندگی هیجان انگیزتر است، مجذوب فیلم هایی می شود که در سینمای محلی می بیند و آرزوی تبدیل شدن به یک دختر همخوانی را دارد که با مخالفت روث روبرو شد.

در سینما، پرل با یک پروژکتور جوان آشنا می شود که او را دوست دارد. مروارید در حالی که با دوچرخه به خانه می‌رود، در کنار مزرعه ذرت می‌ایستد و شروع به رقصیدن با مترسک می‌کند، در مورد شخص فرافکنی خیال‌پردازی می‌کند و با آن خودارضایی می‌کند. او بعداً شبانه به صورت مخفیانه از خانه بیرون می‌رود و به ملاقات پروجکشن می‌رود که فیلم «سوار رایگان» را به او نشان می‌دهد، فیلمی غیرقانونی که او در اروپا به دست آورده است. او پرل را تشویق می کند تا رویاهایش را دنبال کند. پرل اظهار می کند که نمی تواند خانواده اش را رها کند و آرزو می کند که ای کاش آنها مرده بودند.

خواهر شوهر مرفه پرل، میتسی، به او می گوید که یک آزمون آزمایشی برای به دست آوردن رقصندگان جدید برای یک گروه مسافر برگزار می شود، که پرل به عنوان راهی برای رهایی از شرایط خود تصور می کند. وقتی روث جزوه‌ای را پیدا می‌کند که مروارید از سینما گرفته است، آن دو در سر شام با هم درگیر می‌شوند. درگیری فیزیکی شروع می‌شود، که طی آن پرل مادرش را به اجاق آشپزخانه هل می‌دهد، لباس او را مشتعل می‌کند و در نتیجه روت دچار سوختگی خطرناک می‌شود. مروارید روت را به زیرزمین می کشاند و پدرش را در آشپزخانه می گذارد. او در باران سیل آسا به سینما می گریزد و در آنجا با فیلمبردار رابطه جنسی برقرار می کند.

در صبح، پروجکشن پرل را به مزرعه برمی گرداند تا بتواند برای امتحان آماده شود. او از خوک بریان‌شده‌ای که اکنون آلوده به حشره‌کش است، مادر میتسی که روز قبل به سمت روت رفته بود، و از ناهماهنگی‌هایی که پرل به او گفته است و همچنین از رفتار بسیار نمایشی‌اش ناراحت می‌شود. هنگامی که مروارید می‌خواهد ترک کند، از اینکه او را رها کرد، عصبانی می‌شود و او را با چنگال تا سر حد مرگ می‌زند و قبل از هل دادن ماشینش – در حالی که جسدش در آن است – به داخل برکه‌ای می‌خورد، جایی که تمساح به نام تدا می‌خورد. بقایای او مروارید یکی از لباس‌های مجلل روت را می‌پوشد و قبل از اینکه پدرش را خفه کند، او را می‌پوشاند.

زیرنویس فیلم Pearl 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Pearl 2022 مروارید به کلیسایی می رسد که در آن آزمون آزمایشی برگزار می شود. او اجرای رقصی را اجرا می کند که احساس می کند استعداد یاب ها را به دست خواهد آورد، اما زمانی که او را به خاطر جوان نبودن، بلوند یا “همه آمریکایی” رد می کنند، عمیقاً مضطرب می شود. میتسی در تلاش برای دلداری دادن او به خانه او را همراهی می کند. در آشپزخانه، پرل اعترافات طولانی به میتسی در مورد کینه اش نسبت به هاوارد می کند، که از یک پیشینه ممتاز بود اما اصرار داشت که این زوج در مزرعه خانواده اش بمانند. او همچنین به احساس بیگانگی و ناامنی خود و گرفتن جان پدر و مادرش و تصویرگر اعتراف می کند. یک میتسی مبهوت تلاش می کند تا آنجا را ترک کند و به اشتباه به پرل اطمینان می دهد که مکالمه آنها را فاش نمی کند. با این حال، وقتی پرل میتسی را مجبور می‌کند اعتراف کند که توسط استعدادیاب‌ها انتخاب شده است، پرل او را در خیابان تعقیب می‌کند و او را با تبر می‌کشد.

مروارید جسد میتسی را تکه تکه می‌کند و جسد او را به تدا می‌دهد، قبل از اینکه به زیرزمین برود و با روت فوت شده دراز بکشد. پس از رسیدن به این نتیجه که مادرش درست می‌گفت و پرل باید “از آنچه که دارد بهترین استفاده را ببرد”، تصمیم می‌گیرد تا با ایجاد خانه‌ای راحت برای هاوارد هنگام بازگشت از جنگ، اشتباهات خود را جبران کند. صبح روز بعد، هوارد به طور غیرمنتظره ای از راه می رسد. در آشپزخانه، او از پیدا کردن اجساد پدر و مادر پرل که پشت میز ناهارخوری دور خوک پوسیده نشسته اند، وحشت می کند. مروارید با ابراز شادی طولانی و دردناک از او استقبال می کند.

تی وست شروع به نوشتن فیلمنامه ای برای فیلم پیش درآمد در حین تولید در X کرد. سازنده فیلم اظهار داشت که پروژه پیش درآمد از داستانی ساخته شده است که او با میا گوث در آن همکاری کرده بود و او آن را یا تبدیل شدن به یک فیلم بالقوه یا به سادگی دیده است. به عنوان یک پس زمینه برای نقش گوث به عنوان مروارید در فیلم اول خدمت می کند. پس از شروع همه‌گیری ویروس کرونا، وست با دیدن تأثیر آن بر صنعت سینما اظهار داشت که برای ادامه کار به او الهام شده است و تصمیم گرفته است بلافاصله پس از اتمام قسمت قبلی، تولید پیش‌درآمد را آغاز کند. وست اظهار داشت که ایده خود را از یک فرنچایز جدید در A24 مطرح کرده است و از زمانی که پروژه های او را سبز کردند، شگفت زده شده است. این فیلمساز اظهار داشت که قصد دارد هر فیلمی سبک و ژانر ترسناک خاص خود را داشته باشد. او در تشریح رویکرد خود نسبت به هر فیلم، اظهار داشت که X به شدت تحت تاثیر مجموعه فیلم The Texas Chains Sacre و آثار ماریو باوا قرار گرفته است، که بررسی می کند چگونه ظهور فیلمسازی مستقل بر جامعه تأثیر گذاشته است، در حالی که Pearl ملودرامی خواهد بود که با سبک تکنیکالر مطابقت دارد. مری پاپینز و جادوگر شهر اوز که به عنوان یک «فیلم دیزنی دیوانه» و بر اساس آثار داگلاس سیرک ساخته شده است، بررسی خواهد کرد که چگونه فیلمسازی هالیوود بر مردم تأثیر گذاشته است. وست اظهار داشت که قصد دارد این روند کاوش در سبک ها و ژانرهای متنوع را در قسمت های بعدی ادامه دهد. این فیلم یک تولید مشترک بین A24 و Little Lamb Productions است.

با انتشار اولین پوستر تبلیغاتی، اعلام شد که وست بار دیگر به عنوان تدوینگر فیلم در کنار سایر نقش های تولیدی خود، الیوت راکت به عنوان فیلمبردار بازخواهد گشت و تایلر بیتس و تیم ویلیامز به عنوان آهنگسازان این فیلم حضور خواهند داشت. امتیاز فیلم.

زیرنویس فیلم مروارید 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم مروارید ۲۰۲۲ میا گوث نقش خود را به عنوان نسخه جوان‌تر پرل، زن مسن فیلم اول، دوباره بازی خواهد کرد. در ژوئیه ۲۰۲۲، مشخص شد که دیوید کورنزوت، تاندی رایت، متیو ساندرلند و اما جنکینز-پورو به عنوان بازیگران مکمل حضور خواهند داشت.

مشخص شد که عکاسی اصلی بلافاصله پس از تکمیل تصویربرداری در X به صورت مخفیانه آغاز شده است. فیلمبرداری در نیوزلند آغاز شد و با اولین فیلم پشت سر هم انجام شد. وست با گروه سازنده Avatar: The Way of Water کار کرد که در آن زمان در حال استراحت از تولید آن فیلم بودند. وست اظهار داشت که، علی‌رغم اینکه تولید در طول همه‌گیری کووید-۱۹ انجام می‌شد، خدمه تولید قبلاً دوره مورد نیاز خود ایزوله‌سازی خود را به پایان رسانده بودند و بنابراین می‌توانستند در طول همه‌گیری به طور ایمن و کارآمد با هم کار کنند. این فیلمساز گفت: من از قرنطینه بیرون آمدم و فکر کردم، “ما در حال ساخت همه این چیزها هستیم، این کووید است و ما در یک نقطه از کره زمین هستیم که ساخت فیلم در آن امن است.”

در مارس ۲۰۲۲، پس از اتمام فیلمبرداری، وست اعلام کرد که در حال حاضر مشغول تدوین فیلم است و پس از جشنواره فیلم SXSW در مارس ۲۰۲۲ به نشویل، تنسی خواهد رفت تا موسیقی متن فیلم را با همکاری تایلر بیتس و تیموتی ضبط کند. ویلیامز، و انتظار می‌رفت که فیلم در ماه می به پایان برسد.

پس از نمایش اولین فیلم، تیزر تریلر در جشنواره فیلم SXSW به نمایش درآمد. این فیلم با اکران سینمایی X همراه بود. در ژوئیه ۲۰۲۲، اولین تریلر با شعار بازاریابی “داستان X-traordinary Origin Story” منتشر شد که به قسمت قبلی اشاره داشت.

در ایالات متحده و کانادا، Pearl در کنار The Woman King و See How They Run اکران شد و پیش‌بینی می‌شد در آخر هفته افتتاحیه‌اش حدود ۴ میلیون دلار از ۲۹۰۰ سینما به دست آورد. این فیلم در روز اول ۱.۳ میلیون دلار فروش داشت و به ۳.۱ میلیون دلار رسید و در گیشه سوم شد.

زیرنویس مروارید 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس مروارید ۲۰۲۲ در Rotten Tomatoes، این فیلم بر اساس ۱۱۲ نقد، با میانگین امتیاز ۷.۶/۱۰، ۸۸ درصد محبوبیت دارد. اجماع سایت بیان می‌کند: «پرل متوجه می‌شود که تی وست از دنیایی که با X خلق کرده بود، گور تازه‌ای را بیرون می‌کشد – و بار دیگر از عملکرد درخشان Mia Goth بهره می‌برد. از ۱۰۰ فیلم بر اساس ۲۹ منتقد، این فیلم “بررسی های عمومی مطلوب” دریافت کرد. تماشاگران شرکت‌کننده در نظرسنجی CinemaScore به فیلم نمره متوسط ​​«B–» در مقیاس A+ تا F دادند، در حالی که آن‌هایی که در PostTrak به فیلم ۷۵ درصد نمره کلی مثبت دادند و ۵۴ درصد گفتند که قطعا آن را توصیه می‌کنند.

پیتر برادشاو از گاردین پس از نمایش فیلم در جشنواره ونیز، کارگردانی وست و «اجرای باشکوه» گوت را ستود و به آن امتیاز پنج ستاره اختصاص داد و گفت: «شاید نباید آنقدر که از مروارید لذت می‌بردم لذت می‌بردم. دیوید رونی در نقد خود برای هالیوود ریپورتر آن را به‌عنوان یک «پاک‌سازی هوشمندانه همه‌گیر با پژواک‌های روایی از آن اضطراب جهانی» توصیف کرد. فیلمنامه، فیلمبرداری، موسیقی متن، و اجرای گوت – که او آن را با بازیگر آمریکایی شلی دووال مقایسه می‌کند.

طبق گزارش ها، فیلمساز مارتین اسکورسیزی بسیار تحت تأثیر این فیلم قرار گرفت و آن را “محور کننده” خواند و اظهار داشت که “با عشق خالص و رقیق نشده به سینما قدرت می گیرد”

در جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو ۲۰۲۲، این فیلم اولین مقام دوم را برای جایزه انتخاب مردم برای جنون نیمه‌شب کسب کرد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.