تاریخ انتشار : سه شنبه 1 آذر 1401 - 11:52
36 بازدید
کد خبر : 204975

دانلود زیرنویس فیلم Stuart Little 1999 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Stuart Little 1999 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Stuart Little 1999 زیرنویس فیلم استوارت لیتل یک فیلم کمدی اکشن/رایانه‌ای زنده آمریکایی محصول ۱۹۹۹ است که بر اساس رمانی به همین نام اثر ای بی وایت در سال ۱۹۴۵ ساخته شده است. کارگردانی راب مینکوف در اولین فیلم لایو اکشن خود، فیلمنامه توسط ام نایت شیامالان و گرگ بروکر نوشته شد

دانلود زیرنویس فیلم Stuart Little 1999 زیرنویس فیلم استوارت لیتل یک فیلم کمدی اکشن/رایانه‌ای زنده آمریکایی محصول ۱۹۹۹ است که بر اساس رمانی به همین نام اثر ای بی وایت در سال ۱۹۴۵ ساخته شده است. کارگردانی راب مینکوف در اولین فیلم لایو اکشن خود، فیلمنامه توسط ام نایت شیامالان و گرگ بروکر نوشته شد و جینا دیویس، هیو لوری و جاناتان لیپنیکی در کنار صداپیشگی مایکل جی فاکس، ناتان لین، چز پالمینتری در آن ایفای نقش کردند. ، استیو زان، برونو کربی و جنیفر تیلی.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Stuart Little 1999 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Stuart Little 1999 النور و فردریک لیتل قصد دارند یک برادر کوچکتر را برای پسر بزرگترشان جورج به فرزندی قبول کنند. آنها از یتیم خانه بازدید می کنند، جایی که به زودی تحت تأثیر انتخاب کودکان قرار می گیرند. آنها با یک موش انسان نما به نام استوارت آشنا می شوند که به آنها توصیه می کند چه کسی را انتخاب کنند. آنها عاشق او می شوند و تصمیم می گیرند او را به فرزندی قبول کنند. وقتی جورج استوارت را ملاقات می کند، از اینکه برادر کوچک جدیدش در واقع یک موش است، شوکه و ناامید می شود. او از پذیرش استوارت به عنوان برادر خود امتناع می ورزد در حالی که گربه اسنوبل که سعی می کند استوارت را برای اولین بار به خانه بخورد، نسبت به استوارت حسادت می کند و از این واقعیت که او اکنون یک گربه خانگی برای موش است احساس ناراحتی می کند.

علیرغم استقبال گرم و محبت آمیز والدین جدیدش، استوارت در تلاش است تا با خانواده جدیدش سازگار شود که باید به همراه داشتن یک موش کوچک نیز عادت کنند که منجر به چندین حادثه می شود، مانند قرار دادن تصادفی استوارت در ماشین لباسشویی با لباسشویی خوشبختانه النور به موقع او را پیدا می کند و استوارت پس از سرفه ناشی از قورت دادن بیش از حد مواد شوینده بهبود می یابد.

کوچولوها میزبان یک گردهمایی خانوادگی برای معرفی استوارت هستند. در اینجا، جورج آشکارا می گوید که استوارت برادر او نیست، بلکه فقط یک موش است که نمی تواند با او هیچ کار برادرانه ای مانند بازی با توپ یا دوچرخه سواری انجام دهد. پس از مهمانی، استوارت به والدینش اعتراف می کند که احساس می کند یک طرد شده است و چیزی در درونش کم است. النور و فردریک به ملاقات خانم کیپر در یتیم خانه می روند تا از والدین واقعی استوارت مطلع شوند، اما خانم کیپر در حال حاضر هیچ اطلاعاتی ندارد. در خانه، جورج و استوارت زمانی که استوارت در تلاش برای فرار از اسنوبل به اتاق بازی جورج در زیرزمین می افتد، شروع به پیوند می کنند. هر دوی آنها قایق واسپ جورج را برای یک مسابقه آینده به پایان می برند. در آن شب، اسنوبل و دوستش مونتی، که زودتر از خانه کوچولوها دیدن کردند و استوارت را کشف کردند، میزبان جلسه ای با اسموکی، یک گربه خوار کوچه ای بودند، که نقشه ای برای حذف استوارت از خانواده کوچولو بدون اینکه او را بکشند، طراحی کردند.

دانلود زیرنویس فیلم Stuart Little 1999 استوارت لیتل ۱۹۹۹ در روز مسابقه قایق، واسپ به پایان می رسد و کوچولوها به پارک مرکزی می رسند، جایی که جورج متوجه می شود که دشمنش، آنتون، آنجاست. همانطور که مسابقه در حال شروع است، استوارت به طور تصادفی کنترل از راه دور جورج را از بین می برد و قایق او را از کار می اندازد. برای جبران این موضوع، خودش کنترل آن را به دست می گیرد. با این حال، آنتون سعی می کند با کوبیدن قایق های بزرگتر خود به قایق های دیگر و غرق کردن آنها، تقلب کند. وقتی استوارت می‌خواهد همین کار را با زنبور انجام دهد، استوارت موفق می‌شود به خط بادبانش گاز بزند و قایق آنتون را از کار بیاندازد. او متعاقباً برنده مسابقه می شود.

زیرنویس فیلم Stuart Little 1999 - بلو سابتایتل

زیرنویس Stuart Little 1999 آن شب، خانواده کوچولوها اولین عکس خانوادگی خود را با هم به عنوان چهار نفر می گیرند و ناگهان با ورود یک زوج موش به نام رگی و کامیل استات که ادعا می کنند والدین بیولوژیکی استوارت هستند و به دلیل فقر مجبور به ترک او شده اند، قطع می شوند. کوچولوها با اکراه موافقت می کنند که به استوارت اجازه دهند با پدر و مادرش برود و جورج اسباب بازی رودستر خود را به عنوان هدیه خداحافظی به استوارت می دهد. استات ها استوارت را از کوچولوها دور می کنند در حالی که هر دو با دل شکسته به یکدیگر نگاه می کنند. سه روز بعد، خانم کیپر از کوچولوها دیدن می‌کند و از وضعیت پیش‌روی آنها جویا می‌شود (بدون اینکه بدانند استوارت رفته است) و به آنها اخباری بدهد. او به آنها اطلاع می دهد که بر اساس سوابق، والدین استوارت چندین سال پیش در یک سوپرمارکت پس از افتادن توده ای از کنسروها و له شدن آنها جان خود را از دست دادند. کوچولوها با درک اینکه استوارت دستگیر شده است و معتقدند استاوت ها آدم رباهایی هستند که به عنوان والدین واقعی او ظاهر شده اند، با پلیس تماس می گیرند و آنها شروع به جستجو در اطراف خانه می کنند.

از ترس اینکه فریب او فاش شود و خانه اش را از دست بدهد، یک اسنوبل ترسیده به مونتی و اسموکی اطلاع می دهد که کوچولوها در مورد استات ها می دانند بنابراین اسموکی تصمیم می گیرد که استوارت باید به جای آن کشته شود. گربه ها به استات ها گفته اند که استوارت را به آنها بسپارند. پر از پشیمانی، رجی و کامیل تلاش می کنند تا احساسات خود را پنهان کنند، بنابراین آنها حقیقت را به او می گویند. که آنها توسط گربه ها در گوشه ای قرار گرفتند و در ازای جان خود، موافقت کردند که به عنوان پدر و مادرش ظاهر شوند. استوارت از شنیدن اینکه او یک تنومند نیست خوشحال می شود و متوجه می شود که چه چیزی از دست رفته است: کوچولوها. او برای خداحافظی با خانواده قلابی‌اش، با خودروی جاده‌ای دور می‌شود. استوارت در راه خانه با اسموکی و گروهش مواجه می‌شود و در کمین او قرار می‌گیرد، اما موفق می‌شود با راندن ماشینش به فاضلاب از آنها فرار کند و در این راه ماشین و چمدانش را از دست می‌دهد که هر دو در آب فاضلاب می‌افتند.

زیرنویس فیلم Stuart Little 1999 استوارت لیتل ۱۹۹۹ در همین حال، کوچولوها و خانواده بزرگشان پوسترهای گمشده استوارت را در سراسر شهر، با استفاده از چهره او از عکس خانوادگی، نصب کرده اند. استوارت به خانه می رسد، اما متوجه می شود که او خیلی دیر رسیده است زیرا کوچولوها قبلاً خانه را ترک کرده اند وقتی او به خانه می آید و با اسنوبل روبرو می شود که به او دروغ می گوید که کوچولوها از زمانی که او رفته خوشحال بوده اند و به او نشان می دهد که صورتش بریده شده است. از عکس خانوادگی استوارت دلشکسته و اشک‌آلود را ترک می‌کند، اما اسنوبل با دیدن درد و رنجی که کوچولوها متحمل می‌شوند و اینکه اسموکی و دوستانش هنوز در حال برنامه‌ریزی برای شکار استوارت هستند، متوجه اشتباه راهش می‌شود.

زیرنویس فیلم Stuart Little 1999 - بلو سابتایتل

زیرنویس Stuart Little 1999 استوارت لیتل ۱۹۹۹ اسموکی و گروهش به همراه اسنوبل به پارک مرکزی باز می گردند و سعی می کنند استوارت را ردیابی کنند، اما نمی توانند او را پیدا کنند. Snowbell، نامناسب و از نفس افتاده، استراحت می کند و استوارت را در لانه پرنده می یابد. او سعی می کند استوارت را وادار به رفتن کند، اما گربه ها برمی گردند و آنها را با هم در درخت پیدا می کنند. اسنوبل از دادن استوارت به گربه های گرسنه امتناع می ورزد و او را با گربه هایی که در حال تعقیب هستند به بالای درخت می برد. استوارت از اینکه اسنوبل در تلاش است او را نجات دهد شگفت زده می شود که باعث می شود اسنوبل اعتراف کند که دروغ گفته است که کوچولوها بدون او خوشحال هستند و آنها واقعاً او را دوست دارند. استوارت بسیار خوشحال است و اسنوبل را به نشانه قدردانی در آغوش می گیرد. گربه ها این را می بینند و وقتی اسنوبل از آنها می خواهد شکار را لغو کنند، مسخره می کنند. اسموکی از گوش دادن خودداری می کند و دستور می دهد هر دو را بکشند. استوارت با برداشتن یقه اسنوبل و استفاده از آن برای فریب دادن آنها پاسخ می دهد.

گربه ها تعقیب می کنند و در نهایت استوارت به گوشه ای از شاخه آویزان می شود. آنها روی یک پایین‌تر جمع می‌شوند تا او را بگیرند، اما اسنوبل با شکستن شاخه استوارت را نجات می‌دهد که باعث می‌شود مونتی و گربه‌ها در آب پایین بیفتند. یک اسموکی انتقام‌جو مخفیانه پشت اسنوبل می‌رود، اما قبل از اینکه بتواند او را بکشد، استوارت با رها کردن شاخه‌ای نازک که به صورت اسموکی می‌کوبد، دخالت می‌کند و او را به داخل آب می‌فرستد. اسموکی خجالت زده از آب بیرون می رود و فرار می کند و بعد از پیچیدن به گوشه ای مورد حمله دسته سگ ها قرار می گیرد. مونتی و سایر گربه ها نیز از آب خارج می شوند.

اسنوبل استوارت را به خانه می برد، جایی که او در پنجره نگاه می کند تا کوچولوها را بدون او بدبخت بیابد. آنها فقط به رختخواب می روند که استوارت آنها را صدا می کند اما آنها نمی توانند صدای او را از پشت شیشه بشنوند. او روی آن ضربه می زند و جورج به بالا نگاه می کند تا استوارت را ببیند. کوچولوها به سمت او می شتابند و از اینکه دوباره با پسر و برادرشان می پیوندند خوشحال هستند. آنها از او می پرسند که چگونه توانسته به خانه برگردد که استوارت پاسخ می دهد: “هر کوچولویی در جهان می تواند خانه کوچک را پیدا کند” و تأیید می کند که او کوچک است و به جایی که تعلق دارد بازگشته است.

زیرنویس Stuart Little 1999 - بلو سابتایتل

استوارت لیتل در ۱۷ دسامبر ۱۹۹۹ در سینما اکران شد. استوارت لیتل در آخر هفته افتتاحیه خود ۱۵ میلیون دلار فروخت و آن را در رتبه اول سقوط داستان اسباب بازی ۲ قرار داد. در آخر هفته دوم به رتبه دوم سقوط کرد، اما در آخر هفته به رتبه اول بازگشت. آخر هفته سوم با ۱۶ میلیون دلار. طبق گزارش باکس آفیس موجو، فروش نهایی آن در ایالات متحده و کانادا ۱۴۰ میلیون دلار بود و در باکس آفیس بین المللی ۱۶۰.۱ میلیون دلار فروخت که در مجموع ۳۰۰ میلیون دلار در سراسر جهان تخمین زده می شود.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.