تاریخ انتشار : شنبه 8 مرداد 1401 - 15:44
62 بازدید
کد خبر : 200068

دانلود زیرنویس فیلم The Cost of Deception 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم The Cost of Deception 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم The Cost of Deception 2021 با سبک ELKXRTUK) محصول ۲۰۲۱ است. فیلم اکشن مهیج درام سیاسی مجارستانی، با محوریت سخنرانی اوزود در سال ۲۰۰۶، ساخته شده توسط نخست وزیر سابق مجارستان، فرنس گیورچانی (عنوان گزیده ای تحت اللفظی از یکی از بدنام ترین سطرهای سخنرانی است)، لو رفتن سخنرانی مذکور، و پس

دانلود زیرنویس فیلم The Cost of Deception 2021 با سبک ELKXRTUK) محصول ۲۰۲۱ است. فیلم اکشن مهیج درام سیاسی مجارستانی، با محوریت سخنرانی اوزود در سال ۲۰۰۶، ساخته شده توسط نخست وزیر سابق مجارستان، فرنس گیورچانی (عنوان گزیده ای تحت اللفظی از یکی از بدنام ترین سطرهای سخنرانی است)، لو رفتن سخنرانی مذکور، و پس از آن. عواقب. این توسط کیت انگلیسی کارگردانی شد.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم The Cost of Deception 2021 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم The Cost of Deception 2021 زمانی که رکا متوجه می‌شود که رئیسش در افشای یک سخنرانی جنجالی نخست‌وزیر دست داشته است، تصمیم می‌گیرد این پرونده را بررسی کند تا جایگاهی در میان افراد مهم پیدا کند. او با دوست پسر روزنامه نگارش همکاری می کند و شروع به تحقیق می کند، اما به زودی با رئیسش مواجه می شود و آنها توسط سرویس های مخفی شکار می شوند. بنابراین وقتی او پاسخ هایی در مورد وحشت پلیس و اسرار رسوایی نخست وزیر در سال ۲۰۰۶ پیدا می کند، دیگر تنها شغل او در خطر نیست.

پایگاه‌های اطلاعاتی عمومی شروع تولید فیلم را، سپس تحت عنوان کاری «A hazugság ára»، ۱۶ نوامبر ۲۰۲۰، و انتظار می‌رود فیلمبرداری آن در ۲۱ مارس ۲۰۲۱ آغاز شود، فهرست می‌کنند. انتخاب بازیگران برای فیلم، سپس به عنوان «فیلمی درباره یک نظرسنجی جاه طلب و در عین حال سرکوب شده، که متوجه می شود رئیس آنها در فاش کردن یک صدای ضبط شده رسوایی نقش داشته است.» در فوریه ۲۰۲۱ آغاز شد. اگرچه شایعات، و بازیگرانی که ادعا می‌کردند آژانس بازیگران با آنها تماس گرفته و خواستند نامشان فاش نشود، ادعا می‌کردند که چنین بوده است. فیلمبرداری فیلم مطمئناً تا ۱۱ آوریل آغاز شده است، زمانی که ۱۶۸ Óra به یک توپ آب معاصر و یک ماشین سوخته اشاره کرد، در مقابل مقر سابق تلویزیون مجارستان، یکی از بدنام ترین مکان های تظاهرات سال ۲۰۰۶ علیه معاصر. دولت. بودجه و بودجه فیلم نیز نامشخص است. در مصاحبه‌ای با بی‌بی‌سی، گابور کالومیستا تهیه‌کننده «دریافت پول عمومی برای فیلم را رد کرد، اما از ذکر نام حامیان مالی خود خودداری کرد.» در پایگاه داده عمومی فوق، بودجه کل فیلم در ابتدا به این صورت ذکر شده بود. ۸۰۰ میلیون فورینت مجارستان، سپس در ۹ ژوئیه ۲۰۲۱، بودجه به حدود ۱.۱۴۳ میلیارد فورینت افزایش یافت، که تقریباً ۳۴۳ میلیون آن از حمایت مالی غیرمستقیم دولت، در قالب کاهش مالیات شرکت ها بود.

Elk*rtuk در ۲۱ اکتبر ۲۰۲۱ و اولین نمایش آن در بوداپست منتشر شد. این فیلم قرار است در ۹ نوامبر در بروکسل به نمایش درآید، قبل از توزیع بین المللی. همچنین “مذاکرات در حال انجام با دو بزرگترین سرویس پخش” در مورد انتشار فیلم وجود دارد.

گابور کالومیستا، تهیه‌کننده فیلم، از «سانسور» فیلم توسط سینماها و عدم پاسخگویی به درخواست‌ها برای نمایش آن در مورد سینمای زنجیره‌ای سینما سیتی یا تنها اکران آن در یک مکان در مورد فیلم بوداپست شکایت کرد و متهم کرد. شهردار بوداپست، گرگلی کاراچسونی، مانع پخش فیلم شد. گرگلی کاراکسونی خاطرنشان کرد که شهردار نمی‌تواند تصمیم بگیرد که آیا یک فیلم خاص در سینماها پخش شود یا نه، فقط شرکت‌هایی که آن‌ها را اداره می‌کنند می‌توانند این تصمیم را بگیرند و اگر مجبور شود به سینماها دستور نمایش یا عدم نمایش فیلم‌های خاص را بدهد، احساس شرمندگی می‌کند.  Cinema City این اتهامات را رد کرد و مدعی شد که با نمایش فیلم یک هفته قبل از طرح اتهامات موافقت کرده‌اند، در حالی که فیلم بوداپست ادعا کرد که اغلب سینماهای کوچکی را اداره می‌کنند که فقط فیلم‌های هنری را نمایش می‌دهند، طبقه‌بندی Elk*rtuk در زمان؛ بنابراین، آنها فیلم را در بزرگترین سالن سینمای خود، کوروین، که فیلم های تجاری نیز نمایش می دهد، نمایش می دهند. متعاقباً، دفتر ملی فیلم (شاخه ای از دفتر کابینه نخست وزیری) الک*رتوک را به عنوان یک فیلم هنری طبقه بندی کرد.

زیرنویس فیلم The Cost of Deception 2021 - بلو سابتایتل

زیرنویس The Cost of Deception 2021 پس از اکران، نمایش های رایگان متعددی از فیلم در مراکز اجتماعی روستایی برگزار شد که اغلب توسط مقامات محلی که بخشی از فیدز بودند حمایت می شدند. یکی از نمایندگان پارلمان که عضو فیدز است، لازلو ویسی، پیشنهاد داد که شرکت کنندگان در “Békemenet” (“مارش صلح”) دولت پسند در ۲۳ اکتبر با اتوبوس به صورت رایگان منتقل شوند تا بتوانند آنها را به یک غربالگری رایگان ببرند. از Elk*rtuk در Kistarcsa.  در کرچاگ، به دانش‌آموزان دبیرستان‌های محلی برای دو نمایش رایگان فیلم در مرکز فرهنگی محلی، که متعلق به دولت محلی است، سوار اتوبوس رایگان شدند. مشخص نیست که چه کسی هزینه تجهیزات را پرداخت کرده است (زیرا مؤسسه تجهیزات خاص خود را ندارد که برای نمایش فیلم مورد نیاز باشد، یک پیمانکار محلی مواد لازم را در محل آورده است) یا حمل و نقل دانش آموزان، اگرچه معلمان زیادی این کار را انجام داده اند. ادعا کرد که دولت محلی هزینه های مذکور را پوشش داده است. شهردار کارچاگ، لازلو دوبوس، توسط ائتلاف حاکم Fidesz-KDNP حمایت می شود.

از ۴ نوامبر ۲۰۲۱، Elk*rtuk مجموعا ۲۰۲۳۰۰ دلار در طول نمایش مجارستانی خود به دست آورده است. این سومین در آخر هفته افتتاحیه خود در مجارستان، Dune و Venom: Let There Be Carnage اولین بار بود. در مصاحبه‌ای، گابور کالومیستا، تهیه‌کننده ادعا کرد که Elk*rtuk «قوی‌ترین افتتاحیه را در بین هر فیلمی در مجارستان از زمان آغاز همه‌گیری کووید-۱۹» داشته است و «بینندگانی که به ۱۰۰۰۰۰ نفر نزدیک می‌شود» داشته است.  داده‌های باکس آفیس فوق و نمایش رایگان فیلم در مکان‌های غیرسینما، مشروعیت ادعاهای مذکور را مورد تردید قرار می‌دهد.

این فیلم حتی قبل از اکران فیلم به دلیل بحث در مورد وقایع و شخصیت‌های سیاسی معاصر و ظاهراً منفی کردن چندین عضو احزاب مخالف، بسیار بحث‌برانگیز بوده است. آتیلا توث سینسی، از Telex.hu، اشاره کرد که «ساخت فیلمی در مورد وقایع کاملاً عادی است و فقط در مجارستان غیرعادی است» و به عنوان مثال از All the President’s Men نام برد. او همچنین خاطرنشان کرد که تصاویر اعتراضات بعدی و سرکوب خشونت‌آمیز آنها اغراق‌آمیز نبوده است، اگرچه وقایع فیلم قبل از اوج‌گیری اعتراض‌ها در ۲۳ اکتبر به پایان می‌رسد. با این حال، او همچنین خاطرنشان کرد که نخست‌وزیر سابق توسط هیچ یک از بازیگران بازی نمی‌شود و حداکثر در صفحه‌های تلویزیون حضور دارد. و به نظر او، این فیلم در واقع همان طور که تبلیغات ادعا می کردند در مورد یک روزنامه نگار و یک عامل بازاریابی نیست، بلکه حول محور “تجاوز باورنکردنی و در بسیاری موارد کاملاً بی اساس” کلارا دوبرو و گیورگی سیلواسی است که ادعای قبلی را دارد. نقش در وقایع “به طرز خنده داری بیش از حد غرق شد”. با توجه به این موضوع، او همچنین ادعا کرد که با توجه به انتخابات مقدماتی مخالفان مجارستان در سال ۲۰۲۱ (که در آن کلارا دوبرو نامزد بود) و انتخابات پارلمانی آتی، این فیلم با تعریف تبلیغات مطابقت دارد.

زیرنویس The Cost of Deception 2021 - بلو سابتایتل

چندین رسانه که بخشی از بنیاد مطبوعات و رسانه های اروپای مرکزی با روابط نزدیک با دولت کنونی هستند، فیلم را به طور مثبت بررسی کردند و به عادی بودن نمایش رویدادهای سیاسی معاصر در فیلم های کشورهای دیگر اشاره کردند و مدعی شدند: «یک فیلم بسیار قابل تامل. فیلم در ژانری متولد شد که جوانان نیز می‌توانند از آن لذت ببرند». با این حال، سایر خبرگزاری ها اشاره کردند که بررسی اولیه Magyar Nemzet به طور کلمه به کلمه توسط این رسانه ها کپی شده است، حتی عناوین آنها بدون تغییر باقی مانده است، همه عناوین “Elk*rtuk تبدیل به یک تریلر جنایی سیاسی سریع و هیجان انگیز شد”.

این فیلم در معرض نقد و بمب گذاری بیش از حد در IMDb قرار گرفته است . این فیلم با وجود دریافت نقدهای مثبت نجومی ، یکی از فیلم‌های کم رتبه در سایت است، با صفحات فیس‌بوک که از طرف Fidesz حمایت می‌کنند، مردم را تشویق می‌کنند که به فیلم امتیاز مثبت دهند.  جهش ناگهانی آرا، که مجموع آنها را در عرض یک ساعت دو یا سه برابر می کند، چندین بار بین ۲۱ و ۲۵ اکتبر مشاهده شده است. میانگین وزنی امتیاز فیلم، تا ساعت ۱۷:۰۵ UTC، ۴ نوامبر ۲۰۲۱، ۱.۴/۱۰ با حدود ۳۶۰۰۰ امتیاز است.

در مصاحبه ای در ۳ نوامبر، تهیه کننده گابور کالومیستا ادعا کرده است که به دلیل “موفقیت عظیم” فیلم، او پتانسیل ساخت دنباله ای را می بیند.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.