تاریخ انتشار : دوشنبه 4 مهر 1401 - 12:47
58 بازدید
کد خبر : 202265

دانلود زیرنویس فیلم The Harvey Girls 1946 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم The Harvey Girls 1946 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم The Harvey Girls 1946 دختران هاروی یک فیلم موزیکال آمریکایی محصول سال ۱۹۴۶ است که توسط آرتور فرید برای مترو گلدوین مایر تهیه شده است. این بر اساس رمانی به همین نام در سال ۱۹۴۲ توسط ساموئل هاپکینز آدامز، درباره پیشخدمت هاروی هاوس فرد هاروی است. این فیلم به کارگردانی جورج سیدنی

دانلود زیرنویس فیلم The Harvey Girls 1946 دختران هاروی یک فیلم موزیکال آمریکایی محصول سال ۱۹۴۶ است که توسط آرتور فرید برای مترو گلدوین مایر تهیه شده است. این بر اساس رمانی به همین نام در سال ۱۹۴۲ توسط ساموئل هاپکینز آدامز، درباره پیشخدمت هاروی هاوس فرد هاروی است. این فیلم به کارگردانی جورج سیدنی با بازی جودی گارلند و جان هودیاک، ری بولگر و آنجلا لنزبری و همچنین پرستون فاستر، ویرجینیا اوبراین، کنی بیکر، مارجوری مین و چیل ویلز به ایفای نقش پرداخته است. ستاره آینده Cyd Charisse در اولین نقش سخنران خود در فیلم ظاهر می شود.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم The Harvey Girls 1946 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم The Harvey Girls 1946 در دهه ۱۸۹۰، گروهی از «دختران هاروی» – پیشخدمت‌های جدید رستوران‌های زنجیره‌ای پیشگام فرد هاروی – از طریق راه‌آهن آچیسون، توپکا و سانتافه به شهر غربی ساندروک، آریزونا می‌روند. در این سفر آنها سوزان بردلی را ملاقات می‌کنند که به همان شهر سفر می‌کند تا با مردی که نامه‌های زیبای او در پاسخ به آگهی «قلب تنها» دریافت کرده ازدواج کند. متأسفانه، وقتی او از راه می رسد، معلوم می شود که مرد یک “کلاه قدیمی” است که به هیچ وجه انتظارات او را برآورده نمی کند – و همچنین به همان اندازه که او تمایلی به ازدواج با او ندارد، به طوری که آنها به ازدواج ادامه می دهند. ایرادات شخصی خود را بیان می کنند که در نامه های خود ذکر نشده است، آنها به سرعت به توافق متقابل می رسند تا آن را لغو کنند. وقتی او متوجه می شود که شخص دیگری، صاحب سالن محلی، ند ترنت، نامه ها را به شوخی نوشته است، با او روبرو می شود و به او می گوید و در این روند خودش را برای او دوست دارد.

سپس سوزان به دختران هاروی می‌پیوندد و به زودی رهبر آنها در مبارزه با تلاش‌های همکار تجاری ترنت، قاضی سام پورویس، می‌شود تا آنها را بترساند تا تجارت پر رونق سالن بزرگ در شهر را حفظ کند – و علیه دشمنی شاید به تعبیری معروف “دختران سالن رقص” به رهبری ام، که عاشق ترنت است، و سوزان را به عنوان یک رقیب می بیند. ترنت برای دیدن ارزش هاروی هاوس و دیگر نشانه های تمدن به آنجا می رود، سپس به پورویس می گوید که آنها را تنها بگذارد، اما پورویس به کمپین ارعاب خود ادامه می دهد و در نهایت رستوران را به آتش می کشد. ترنت سالن خود را به عنوان جایگزین پیشنهاد می کند و ام و دختران سالن رقص شهر را ترک می کنند. سوزان که فکر می‌کند ترنت هم دارد می‌رود، سوار قطار می‌شود، اما ام که می‌بیند سوزان آنقدر عاشق ترنت است که حاضر است همه چیز را به خاطر او رها کند، قطار را متوقف می‌کند و به ترنت اشاره می‌کند که سوار بر اسبش به سمت آنها می‌رود. در نهایت، آنها در صحرا، در محاصره دختران هاروی، ازدواج می کنند.

دانلود زیرنویس فیلم دختران هاروی ۱۹۴۶ دختران هاروی توسط MGM به عنوان یک وسیله نقلیه دراماتیک برای لانا ترنر تصور شد، اما راجر ادنز، از واحد آرتور فرید، پس از دیدن موزیکال اوکلاهاما تصمیم گرفت! که داستان باید به عنوان موزیکال وسترن MGM با ستاره آن جودی گارلند بازسازی شود. متأسفانه گارلند می خواست با فرد آستر در فیلم Yolanda and the Thief که توسط نامزد وینسنت مینهلی کارگردانی شده بود همکاری کند. ادنز او را متقاعد کرد که نقش یولاندا برای او به اندازه کافی بزرگ نیست، و او قول داد که دختران هاروی به طور خاص برای نشان دادن استعدادهای او ساخته خواهد شد. قرار بود آن ساترن و لوسیل بال در این فیلم ایفای نقش کنند و ادوارد آرنولد قرار بود نقش قاضی پورویس را بازی کند. ساترن در ابتدا برای نقش “ام” در نظر گرفته شده بود، اما به دلیل مشکلات شخصی، لنزبری برای نقش چهارم در فیلم انتخاب شد.

زیرنویس فیلم The Harvey Girls 1946 - بلو سابتایتل

زیرنویس The Harvey Girls 1946 عکاسی اصلی در دختران هاروی از ۱۲ ژانویه تا ۴ ژوئن ۱۹۴۵ به طول انجامید، یک دوره تولید طولانی. فیلمبرداری استودیو در استودیوهای MGM’s Culver City و لوکیشن ها در Victorville، کالیفرنیا بود. در مزرعه فیلم Iverson در Chatsworth (نزدیک لس آنجلس)؛ و در Monument Valley.

اگرچه آنجلا لنزبری خواننده خوبی بود، اما صدای او برای شخصیت او که یک خواننده رده پایین سالن بود نامناسب در نظر گرفته شد. ویرجینیا ریس صدای آواز لنزبری را ارائه کرد. Cyd Charisse که اولین نقش گویندگی خود را در این فیلم داشت، آواز خود را نیز توسط Marion Doenges دوبله کرد.

ویرجینیا اوبراین، بازیگر کمدی که به خاطر سبک خوانندگی مرده‌اش شناخته می‌شود، در حین فیلمبرداری دختران هاروی باردار بود. چندین صحنه با ری بولگر به دلیل دشواری پنهان کردن بارداری او هرگز فیلمبرداری نشد. این به دلیل ناپدید شدن شخصیت اوبراین پس از خواندن “غرب وحشی وحشی” است.

تا کنون بزرگترین موفقیت از موسیقی دختران هاروی، “در آچیسون، توپکا، و سانتافه” بود. MGM این آهنگ را حتی قبل از پایان فیلمبرداری فیلم برای شرکت‌های ضبط منتشر کرد و با نسخه‌هایی از بینگ کرازبی با Six Hits and a Miss، جودی گارلند و The Merry در تابستان و پاییز ۱۹۴۵ به یک موفقیت فوری تبدیل شد که بر امواج رادیویی غالب شد. مک ها، ارکستر تامی دورسی با احساسات گرایان، و محبوب ترین آنها، جانی مرسر و پید پایپرز. نسخه مرسر در ۵ ژوئیه ۱۹۴۵ وارد نمودار بیلبورد شد و به مدت ۱۶ هفته در آن ماند، از جمله هفت هفته متوالی به عنوان شماره ۱ بین ۲۸ جولای و ۸ سپتامبر. به عنوان شماره ۴، در حالی که دورسی در ۲ آگوست وارد شد و به مدت ۶ هفته ماندگار شد و در رده ۶ قرار گرفت. گارلند در ۲۰ سپتامبر در جایگاه شماره ۱۰ بیلبورد قرار گرفت. این آهنگ همچنین به مدت هشت هفته پیاپی شماره ۱ در هیت پراد شما بود.

طبق گزارش‌ها، در فیلمبرداری شماره فیلم، گارلند پس از تماشای اجرای استند-این او در یک مرحله، دو بار کل آهنگ را تا تغییر تمپو انجام داد.

زیرنویس The Harvey Girls 1946 - بلو سابتایتل

سه آهنگ دیگر که توسط وارن و مرسر برای آن نوشته شده اند، بریده شده از این فیلم بود: «مارش از دواگیس»، «هیرید» و «شهود من».  “Doagies” یک شماره تولید بود که گارلند را به نمایش می گذاشت. خروجی در That’s Entertainment گنجانده شد! III (1994).  “شهود من” یک دونوازی برای گارلند و جان هودیاک بود. این نیز فیلمبرداری شد و هنوز در قالب ویدئویی باقی می ماند. “Hayride” که توسط گارلند و ری بولگر خوانده شده بود، از قبل ضبط شده بود اما فیلمبرداری نشد.

زیرنویس فیلم دختران هاروی ۱۹۴۶ هوارد بارنز در نیویورک هرالد تریبون نوشت که این فیلم این بود: “یک کارت پستال انیمیشن بزرگ. جودی گارلند ستاره درخشان فیلم است. خانم گارلند به طور موثر در مراسم دهه ۹۰ (۱۸) جذاب است و او را می خواند. دختران هاروی نمایشی عالی از کاری است که هالیوود می‌تواند با منابع عظیمش انجام دهد، وقتی که می‌خواهد واقعاً خودنمایی کند… دختران زیبا – دکورها و لباس‌های دورهمی – آهنگ‌های درخشان – رقص‌های فوق‌العاده سریع.

روزنامه نیویورک دیلی نیوز گفت: “نوستالژیک غرب قدیم است. جودی چندین تصنیف احساساتی و همچنین On the Atchison، Topeka و شماره سانتافه می خواند. حمایت اصلی او در راه سرگرمی واقعی از ری است. بولگر.” تایم نوشت: “یک موزیکال رنگارنگ که آمدن عفت، ظروف نقره ای تمیز و رومیزی های بدون خرد شده را به پیشگام جنوب غربی جشن می گیرد. طبق شواهد ارائه شده در اینجا، حاملان این فرهنگ، پیشخدمت بودند. دختران هاروی در جاهای مختلف سرگرم کننده هستند. خانم گارلند این کار را انجام نمی دهد. به نظر می‌رسد که بی‌ملاحظه به اندازه او در سنت لوئیس خوشحال است، اما به نظر می‌رسد که او هنوز اوقات بسیار خوبی را سپری می‌کند.»

زیرنویس فیلم دختران هاروی 1946 - بلو سابتایتل

زیرنویس دختران هاروی ۱۹۴۶ «در آچیسون، توپکا و سانتافه» برای هری وارن و جانی مرسر برنده جایزه اسکار بهترین آهنگ اصلی شد. علاوه بر این، موسیقی لنی هایتون نامزد بهترین موسیقی، امتیازدهی یک فیلم موزیکال شد، اما برنده نشد. جایزه اسکار به موریس استولوف برای فیلم The Jolson Story رسید.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.